Help Center
Get Started
Register and Login
Shop Authorization
Logistics Authorization
Warehouse Manage
Listing Publish
Video Tutorials
Extension
Store Connection
TikTok Complete Guide
Listing Management
Purchase Management
Order Management
Inventory Management
Marketing Management
Knowledge Base
Listings
Orders
Inventory
Report
Market
Extension
Settings
FAQs & Troubleshooting
FAQs & Troubleshooting
Help Center
FAQs & Troubleshooting
FAQs & Troubleshooting
What is Unit Price in TikTok Listings?
Updated on 26 May,2025
Copy Link
Unit Price = retail price / total number of units
Previous:
TikTok Shop How to Set up Listing Rules to List Products Quickly in 4Seller?
Next:
Why the orders in On hold status?
Back to top